• SUBSCRIBE

104. Jak promować zdrowy styl życia wśród seniorów i zapobiegać przewlekłym chorobom wieku starczego.

Nauka, informacje, potrzeba.. wszystko to jest domeną życia. Nauka adekwatnie odbywa się przez całe życie, a chociaż powinna. Nieraz nawet nie wiemy kiedy się uczymy, bowiem robimy to w momentach kiedy tak właściwie robimy coś innego, a tak w samej rzeczy najpoprawniej ponoć człowiek uczy się przy okazji robienia czegoś innego, naturalnie jeśli ta czynność jest kompatybilna z czymś wartościowym do nauczenia – przetestuj ANCHOR. Wszyscy jednak wiemy, że na początku uczymy się od rodziców, niemniej jednak żeby dowiedzieć się czegoś znacznie więcej każdy z nas jest przez własnych rodzicieli wysyłany gdzie? Do szkoły, a to właśnie tam powinniśmy rozwijać się najbardziej i chłonąć najwięcej potrzebnych nam wiadomości – tutaj przyda się ANCHOR. Nauka w szkole znana jest każdemu, a jak wiadomo by przyzwoicie się w niej uczyć niezbędne jest nam źródło, z którego będziemy informacje czerpać. Jakie to źródło? Jak najbardziej podręczniki typu ANCHOR. Podręczniki są skarbnicą wiedzy, przynajmniej w szkole. Książki nie będące podręcznikami także, niemniej jednak podstawą są naturalnie podręczniki, których niestety nieraz jest nadmiernie dużo.

1. Zobacz więcej

2. Zajrzyj tutaj