• SUBSCRIBE

Architektura biurowa: nowe trendy w projektowaniu przestrzeni pracy.

Poprawny wypiek ma obowiązek pobudzać nie tylko apetyt, jednak też wyobraźnię. W związku z tym torty dla dzieci inspirowane są zarówno tradycją, jak i światem bajek, a w szczególności dziecinnymi pragnieniami oraz marzeniami. W przeróżnego typu albumach cukierniczych zobaczyć wolno torty dla dzieci przypominające kształtem oraz odcieniami odpowiednio znane dzieciom postaci z ich ukochanych baśni lub też kreskówek – sprawdź ANCHOR. Propozycja obejmuje gigantyczne i małe wyroby cukiernicze projektowane również z myślą o dziewczynkach, jak i o chłopcach w rożnych kategoriach wiekowych. Wolno więc zamówić czekoladową Myszkę Miki, kremowe Teletubisie czy bożkowie nastolatek wykonane z masy marcepanowej. W zależności od pragnień, cały tort lub ewentualnie tylko jego fragment może stanowić wymarzoną, bajkową postać. Niewątpliwym atutem tego typu wypieków jest również możliwość instalacji detalów grających. Wybór inspiracji jest właściwie nieograniczony, w następstwie tego też rodzice mogą spowodować swoim pociechom niezwykłą atrakcję, dając im coś, czego jeszcze nie widzieli.

1. Wiadomości

2. Sprawdź teraz