W jaki sposób udanie możemy spędzić własne wakacje?

Czy Wielka Brytania to ładny kraj?
Chociaż generalnie Wielka Brytania nie jest często wybierana przez podróżnych, to jednak można śmiało powiedzieć, iż najważniejszym powodem takowego stanu rzeczy z całą pewnością nie jest brzydota kraju, ponieważ Anglia albo Walia są fantastyczne. Jednakże nie można oczywiście powiedzieć, iż Wielka Brytania narzeka na małą liczbę turystów. W końcu Londyn to jedno z najbardziej fantastycznych miast w Europie. Warto zatem pomyśleć co jak najbardziej warto zwiedzić na Wyspach… Oprócz fantastycznego Londynu, ciekawym miejscem jest Liverpool – zwłaszcza miłośnicy piłki nożnej będą bardzo zadowoleni z wizyty w tej miejscowości.
W okresie letnim rewelacyjnym kierunkiem jest Blackpool – można śmiało powiedzieć, że angielska turystyka w głównej mierze opiera się na tym mieście. Blackpool to taki polski Sopot. Bardzo interesującym miejscem jest również Bristol – duże miasto na południu Anglii. Nieopodal Bristolu mieści się miasteczko Bath, które urzeka pięknym i niezwykłym klimatem. Chociaż ostatnio bardzo często można usłyszeć, iż Szkoci chcą całkowitej samodzielności, to jednakże nadal Szkocja to Wielka Brytania. Niewątpliwie warto zwiedzić Edynburg. Na Wyspach znajduje się naprawdę wiele wspaniałych miejsc, a więc turyści nie powinni narzekać na nudę. Zatem ogólnie można spędzić dużo czasu na odkrywaniu Wielkiej Brytanii!

1. Dowiedz się teraz

2. Dowiedz się więcej