Architektura biurowa: przestrzeń pracy a efektywność i kreatywność pracowników.

Wielu dojrzałych zdołałoby się dużo dowiedzieć od dzieci. Podobną są one drobnymi mędrcami. Ich towarzystwo mylnie łączone z infantylnością, albowiem dorośli twierdzą, że są za poważni na zabawę. Dlatego nie lada wyczynem jest oddanie się zabawie ze swoim maluchem. A powinno się to robić jak w większości wypadków. Przede wszystkim przełam swoją niechęć oraz stań się na moment aktywnym uczestnikiem zabawy. Pamiętaj niemniej jednak o możliwościach swoich i dziecka oraz nie przytłaczaj go za nadzwyczaj nimi, bowiem może się zniechęcić. Najpoprawniej połącz przyjemne z użytecznym i wybieraj zabawy oraz gry interaktywne i edukacyjne – na przykład ANCHOR. Możesz przez nie uczyć dziecka świata, a czytając je też naśladować odgłosy zwierząt oraz świata. Poświęcaj na zabawę chociaż kilka minut dziennie, a zobaczysz jaki zrelaksowany jesteś. A powrót do dziecięcych bajek oraz opowieści czasami jest przyczyną powstania innowacyjnych refleksji na temat wartości międzyludzkich. Przy okazji pamiętaj także o dziennym czytaniu bajek dziecku, tak aby kształtowało słuch oraz wyobraźnię.

1. Wiadomości

2. Więcej informacji